MATERIÁLY

Objednejte si materiály Cesty ke štěstí.
Na základě objednaných materiálů a počtu kusů vám bude následně vystavena Darovací smlouva, kterou sdružení bezodkladně vystaví poté, co je předmětná částka uhrazena na kmenový účet. Současně je potřeba, aby dárce o sobě poskytl základní údaje pro vystavení Darovací smlouvy. Finanční prostředky získané z darů za objednané materiály jdou jedině a pouze na výrobu dalších materiálů Cesty ke štěstí.

Brožurka Cesta ke stěstí (25,-Kč / ks)

Text knihy Cesta ke štěstí ve formě malé brožurky. K dispozici je libovolný počet kusů brožur. Vyučující nebo konzultant, který používá vzdělávací program Cesta ke štěstí, by měl každému studentovi/pracovníkovi dát jeho vlastní výtisk této brožurky. Kdokoli si může objednat libovolný počet brožur a rozdat brožurky svým přátelům, známým, spolupracovníkům apod.

DVD Cesta ke štěstí (450,-Kč / ks)

Dle každého pravidla knihy Cesta ke štěstí byly natočeny krátké filmové klipy, které tvoří strhující vizuální prezentací Cesty ke štěstí, která je průvodcem na cestě k lepšímu životu. Souběžně s předčítáním celého textu knihy uvidíte sérii vzájemně se prolínajících příběhů, které znázorňují univerzální a nadčasové poselství této knihy – poselství, jež nyní můžete předat dalším a tím zlepšit jejich přežití a také budoucnost. K úplnému textu Cesty ke štěstí je přiložena také brožurka, která obsahuje slovníček se slovy a frázemi, které by člověk nemusel znát.

Cesta ke štěstí - Manuál pro vyučujícího (750,-Kč / ks)

Příručka pro vyučujícího je velmi hodnotný vzdělávací nástroj. Vyučujícímu přesně popisuje, jak má postupovat, když učí své studenty o morálních hodnotách představených v knize Cesta ke štěstí. Obsahuje přesný rozvrh vyučovacích hodin. Při každé lekci je uvedeno, jak dlouho daná lekce trvá. Během trvání celého programu se vyučující může plně opírat o tuto příručku. V materiálu najde i různé formuláře a dotazníky, pomocí kterých může vyhodnotit úspěch tohoto vzdělávacího programu. Přestože je tato příručka určena pro učitele škol, bývá také součástí různých programů pro mládež a v podstatě ji mohou použít jakékoliv další organizace působící ve společnosti. Učební plány této příručky zahrnují 21 pravidel knihy Cesta ke štěstí a jsou určeny teenagerům a mládeži. Tento učební plán poskytuje jedinečný způsob, jak představit mladým lidem koncepty dobra a zla, což vyústí v pozitivní a přínosné rozhodnutí.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.