Cesta ke štěstí ve světě

Reference ze zahraničí

fotka_k_textove_casti_02

“Tato malá knížka je morální a etický zázrak, který necháme proniknout do naší společnosti, aby mohl být její odkaz předán všem právníkům a aby se dostal do každého koutu naší domoviny.
Není to religiózní ani politický odkaz; je to univerzální odkaz.
Ve všech částech naší země najdeme silné vášně, sobectví a ambice, které mají tendenci odklonit lidi od cesty ke štěstí. Pokud bude Kolumbie aplikovat to, co učí tato knížka, stane se další mírumilovnou, čestnou a zdvořilou krajinou. A nebudeme zde mít tuto krvavou válku. ”
H.O., bývalý ministr vnitra, Kolumbie

“Z celého srdce vám děkuji za úžasnou knížku Cesta ke štěstí. Já i všichni moji přátelé ji s velkým potěšením čteme znovu a znovu. Je to nádherné vydání a poskytuje hodnotné informace o tom,
jak udělat náš život šťastnějším. Odkazy v této publikaci jsou dokonce ještě důležitější
pro nás – obyvatele bývalého SSSR – kvůli velmi těžkému období v našem životě, který nyní zažíváme.
Vaše knížka nám dává naději na lepší budoucnost, a to je její největší přednost.
VA, St. Petersburg, Rusko

fotka_k_textove_casti_03

 

 

 

 

 

 

“Děkuji vám za příležitost seznámit se s knížkou Cesta ke štěstí. Myslím, že může být lidem v Litvě nápomocna při reformě naší kultury a může jim poskytnout představu mezilidských vztahů
založených na zdravém rozumu, během procesu zbavování se komunistické nevědomosti. ”
Ministr sociálního zabezpečení, Litva

“Tato knížka, kterou jsem dostala před 2 hodinami, je taková přeplněná důležitými informacemi pro život, že jsem nechala práci tak a začala okamžitě číst. Děkuji vám velmi pěkně! Pomůžeme vytvořit lepší svět. ”
K.G., Centrum umění, Německo

“Píši vám, abych vám potvrdil, že jsem dostal tuto úžasnou knížku Cesta ke štěstí.
Přijměte prosím, moje nejupřímněji poděkování. Během čtení jsem zjistil, že je to jeden z nejdojímavějších způsobů, jak mluvit o životě a nesmyslnosti války.
Doporučuji vytisknout tak mnoho kusů této knížky, kolik je jen možné, ve všech jazycích a distribuovat je, co nejvíce, lidem po celém světě. ”
E. K., Velvyslanec, stálý zástupce Slovenska ve Spojených státech

“Velmi si ceníme vaši snahu při zlepšování lidstva, zajišťování lepší budoucnosti pro lidi na Ukrajině a ve světě. Jsme vám zavázáni za to, že naše nejmladší generace může vyrůstat v duchu vysoké morálky, za vaši dobrou vůli a za to, že našim lidem ukazujete základy lidských hodnot.
Bylo by úžasné mít alespoň jeden výtisk této skvělé knížky na každé škole a v každé knihovně. ”
Ministerstvo školství, Kyjev, Ukrajina

“Zažil jsem těžké časy. Stal jsem se jednou z obětí násilí, kdy byla do mého domu hozen bomba.
Ztratil jsem víru; začal jsem se cítit velmi deprimovaný. Má duše znovu ožila po přečtení knihy Cesta ke štěstí. Nyní cítím, že jsem šťastný a znovu žiji. Tuto knížku mohu doporučit všem, kteří zažívají trápení a nenávist.
Změní váš život. ”
L.E., Jižní Afrika

“Těším mě, že mohu číst tuto knížku a učit se a používat tato pravidla pro lepší život a štěstí.
Cesta ke štěstí neučí člověka, co dělat a co nedělat. Poskytuje mi představu toho, jak složité je žít za současných okolností. Tato knížka bude velmi užitečná pro lidi v Rusku; pomůže jim věřit v sebe, najít podporu. Za současných strašných podmínek je pro přežití lidí velmi důležitá. Musí si věřit. Jsem si jistá, že Cesta ke štěstí jim pomůže. ”
D.G., Moskva, Rusko
mnisi_a_cesta_ke_stesti

 

 

 

 

 

 

“Jako Cesta ke štěstí překonává hranice všech kultur a náboženství, buddhističtí mniši participují na programu založeném na této knížce. “