Rozdávání brožurek 26. 8. 2013 Plzeň

Rozdalo se 720 brožurek, které rozdávalo 6 lidí. I přesto, že celý den pršelo, nevadilo lidem zastavit a se zájmem se zeptat o čem tato brožurka je.

Posted in Nezařazené

Rozdávání brožurek 29. 7. 2013 Plzeň

Rozdalo se 700 brožurek.

 

 

Posted in Akce

Přednáška 11.7 2013 na Táboře v Otroičíněvsi

Na letním táboře v Otroičíněvsi u Berouna provedl přednášku Lukáš Běchyně o drogách a poté probral 11. pravidel z cesty ke štěstí. Na přednášce bylo 40 dětí a rozdalo se 60 brožur.
Nejprve jsme probrali body z přednášky o drogách.. Na to navázala přednáška Cesty ke štěstí. Dětem se přednáška moc líbila. Na videoklipy reagovaly skvěle, moc se jim líbily a smály se. Bylo to pro ně zase něco nového, dávaly pozor, skvěle spolupracovaly, dávaly mnoho příkladů a měly i mnoho dotazů. Byla u toho i paní ředitelka ZŠ Počáply a bude chtít přednášku ve škole pro děti v nadcházejícím školním roce. Děti na konci ode mě dostaly osobně se jménem brožurku Od Lukáše s jejich jménem.

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 24. 6. 2013 Plzeň

 

Rozdalo 1100 brožurek, které rozdávalo 10 lidí. Někteří lidé už o WTH věděli z dřívějška a chodili pro brožurky pro své známé, což bylo fajn.

Posted in Akce

Předávání pochval 21.6.2013

 

Dne 21.6.2013 jsme se všichni sešli abychom si ukázali co všechno jsme za celou dobu dokázali a také jsme si řekli co chceme ještě dokázat. Při této příležitosti jsme také předávali pochvali všem dobrovolníkům co nám pomáhají.

Děkujeme moc všem!!

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 16. 6. 2013 Praha 5, Anděl

 

V neděli 16. 6. 2013 proběhla WTH akce, kde jsme před obchodním nákupním centrem Anděl distribuovali brožurky rodičům, dětem a ostatním lidem. Opět jsme zvolili frekventovanou oblast u nákupního centra. Rozdalo se celkem 1830 kusů. Akce trvala od 13:30-17:45. Pomáhalo 6 dobrovolníků. Lidem se brožury moc líbily a se zájmem si je brali. Z rozdávání 1. 6. 2013 se vrátil pán a požádal si další brožurky pro své přátele. Paní učitelka dostala se synem brožurku a vrátila se zájmem o nadaci dozvěděla více.

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 1.6 2013 Praha 5, Anděl

 

V sobotu proběhla WTH akce, kde jsme před obchodním nákupním centrem Anděl distribuovali brožurky rodičům, dětem a ostatním lidem. Z důvodu špatného počasí, byla většina venkovních akcí pro děti zrušena a tak jsme zvolili frekventovanou oblast u nákupního centra. Rozdalo se celkem 2010 kusů. Akce trvala od 13:00-15:45.Pomáhalo 6 dobrovolníků. Lidem se brožury moc líbily a se zájmem si je brali.

Posted in Akce

Kontejner zdraví 14.5. – 28.5.2013, Plzeň- Náměstí Míru

 

3x promítání klipů Cesty ke štěstí a rozdáno 275 kusů brožurek.

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 27. 5. 2013, Plzeň

 

Celkem rozdávalo 9 lidí, rozdalo se 1500 brožurek. Reakce od lidí dobré, hodně lidí už brožurku znalo – dostaly jí už dříve. Byl tam nadšený pán, který se nabídl, že by rád spolupracoval na rozdávání brožurek.

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 6. 5. 2013, Plzeň

Rozdáno 1750 kusů brožurek Cesty ke štěstí.

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 25. 3. 2013, Plzeň

 

  Rozdáno 1500 kusů brožurek Cesty ke štěstí

Posted in Akce

Přednášky ve školách 8. 3. 2013

 

Počet přednášek:   2
       Počet dětí na přednáškách:    104
       Počet rozdaných brožur:    104

        Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu

        Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary

Posted in Akce

Byli jsme i v Plzeňských novinách

Posted in Akce

Koncert Cesty ke štěstí 9. 11. 2012 od 18:00

V Plzni galerii Masné krámy proběhl první koncert cesty ke štěstí v České republice.
Koncert byl naprosto úžasný, účinkovali zde profesionálové plzeňského kraje:
Jana Hoffmannová – zpěvačka
Radka Fricová – zpěvačka
Hudební sbor KO. MAR pod vedením Mgr.Hany Bezděkové
Bestie – vokální kvartet
Jiří Hlobil– moderátor

Před začátkem samotného koncertu se pouštěli klipy DVD CESTY KE ŠTĚSTÍ, pak začal samotný repertoár umělců. Repertoár byl opravdu pestrý od muzikálu až po jazz a swing. Navíc jsme měli i reklamu ve dvou západočeských rádiích. Michaela Svobodová představila, co je Cesta ke štěstí, její poslání a co se povedlo a na závěr jsme se rozloučili doslovem z DVD CESTA KE ŠTĚSTÍ.
Koncert s tématem: „Prevence kriminality u mladých“, byl ojedinělý prostorem, kde si během koncertu mohli návštěvníci prohlédnout výstavu velmi vzácných obrazů. Každý, kdo přidal ruku k dílu dostal jako poděkování dvě brožurky cesty ke štěstí a pan moderátor DVD CESTY KE ŠTĚSTÍ.

Navíc máme nabídku zopakovat koncert znova, takže se máte na co těšit!

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 21. 5. 2012, Rumburk, Šluknov, Vandsdorf, Děčín a Ústí Nad Labem

 

Celkem se rozdalo v ulicích Rumburku, Šluknova, Vandsdorfu, Děčíně a Ústí Nad Labem 6890 kusů brožurek Cesty ke štěstí.

Dostali jsme se i do Děčínského deníku, kde byl o Cestě ke štěstí článek.

http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/reseni-pro-sluknovsko-pry-existuje-recept-je-ukryty-v-brozurce-cesta-ke-stesti-2.html

Posted in Akce

Rozdávání brožurek 14. 5. 2012, Plzeň

 

Celkem se rozdalo 2700 kusů brožurek Cesty ke štěstí během pár hodin v Plzni.

Posted in Akce

Tisk brožurek

Na konci roku 2011 jsme od dobrovolných dárců získali celkem cca 170 000 ,- a nechali jsme vytisknout brožurky Cesta ke štěstí v nákladu 20.000 ks.

Všem dárcům velmi děkujeme za pomoc!

Posted in Akce

Červen 2011

Na úvodní akci, kterou jsme uspořádali v Plzni, jsme se představili. Seznámili jsme zájemce s tím, proč jsme občanské sdružení založili a co máme v úmyslu. Hned na této akci nám přislíbilo několik lidí svoji pomoc, což nás těší.

Posted in Akce

Květen 2011

Založili jsme občanské sdružení a definovali jeho cíle, účel a akce, kterými chceme cílů dosáhnout.

Posted in Akce

Prosinec 2010

Ještě před založením občanského sdružení František Tejchman zorganizoval v Plzni akci, při které bylo mezi plzeňskou veřejnost v zimě v roce 2010 rozdáno 18.000 ks brožurek. Akce probíhala několik dnů a byla financována z finančních darů dobrovolníků. Na rozdávání se během několika dní podílela řada našich přátel z Plzně.

Děkujeme za pomoc!

Posted in Akce